Par Mani…

Dzīve ir kā piedzīvojums, pilna ar emocijām, satikšanām un notikumiem. Tāpēc es mīlu doties ceļojumos un pārgājienos dabā, iemūžinot skaistas dabas fotogrāfijas, iemūžinot cilvēkus, portretus, kāzas. Ļoti mīlu dabu, jo dabā visas krāsas un to salikumi ir perfekti un saskaņoti, tāpēc arī manās bildēs var manīt dabas nospiedumu – mazliet zaļgani, mazliet bordo tonīši, kas piedod bildēm tādu patīkamu un romantisku filmiņu toni. Tā kā dabā nekas nav pārspīlēts, tad arī es ar šo toni cenšos tikai tā mazliet, piedot garšu, piedot odziņu.

Esmu priecīgs būt starp smaidīgiem un laimīgiem cilvēkiem, tāpēc labprāt iemūžinu kāzas un jaunā pāra laimīgo dienu. Ir interesanti uzzināt, cik mēs katrs tomēr esam atšķirīgi, bet tomēr satiekamies, pievelkamies, iemīlamies, kopā veidojot kopdzīvi un laimi visas dzīves garumā.

Es vēlos jaunā pāra unikalitāti, kad no diviem kļūst viens, kad veidojas ģimene attēlot bildēs. Es vēlos, lai visi kāzu dienā piedzīvotie notikumi jaunajam pārim būtu līdzās vienmēr. Lai atverot bilžu albumu varētu izdzīvot šo brīnišķīgo dienu vēlreiz un vēlreiz.

Tā ir mīlestība, kas virza mani uz priekšu, mīlestība pret fotogrāfiju, divu cilvēku mīlestība, kas stāv kameras priekšā, mīlestība pret mazām lietām. Tā ir mīlestība pret sauli, mākoņiem, skaisto dabu, zaļo krāsu dabā, vai balto ziemā.

Patiešām, es vienmēr esmu gatavs fotografēt iemīlējušos ļaudis jebkur, tāpēc sakiet, “hei”, un pieskaitiet arī mani jūsu nākamajā piedzīvojumā!

Pēc dabas esmu komunikabls, pozitīvs, kāzu dienā esmu zolīdi ģērbies.

Mazliet vairāk par mani…

Ar fotografēšanu esmu aizrāvies jau kopš pamatskolas, kad tēvs man atdeva fotokameru ZENIT un iemācīja pašam uztīt filmiņu, pašam to attīstīt un pašam izmantojot attīstītāja un fiksāžas vanniņas izveidot īstas, dzīves bildes. Šis periods ir iespaidojis arī manu tālāko krāsu uztveri veidojot bildes ar tādu romantisku filmiņu toni. Tālāk gadu gaitā bija dažādi fotogrāfijas līku loči, līdz esam nonākuši mūsdienās, kad esmu kļuvis par profesionālu fotogrāfu.

Vairākus gadus esmu nodarbojies ar datordizainu un profesionālu bilžu pēcapstrādi izmantojot Adobe Lightroom un Photoshop programmas. Tāpēc savas zināšanas bilžu pēcapstrādē izmantoju ne tikai savā darbā, bet savus pakalpojumus arī eksportēju un gūstu ienākumus arī ASV, Eiropā un jaunattīstības valstīs Āzijā. Kā arī esmu izveidojis starptautisku mediju, kas raksta par fototehniku un dizainu.

Tāpēc pašam nesaistīti un negaidot fototehnikā un fotogrāfēšanā esmu no A-Z. Tāpēc labprāt dalīšos ar savām zināšanām un iemūžināšu Jūsu lielisko dienu kvalitatīvi un atbildīgi.

Kā es fotogrāfēju?

Neslēpšu. Kāzu fotogrāfijai un fotogrāfiem es sekoju līdzi ļoti daudz un vairākus gadus. Pārsvarā tie ir vadošie kāzu fotogrāfu taipus okeānam. Tāpēc tas bez šaubām ir ietekmējis arī manu fotogrāfēšanas stilu un filozofiju.

Kāzu diena nesastāv no vienas lielas fotosesijas. Tā sastāv no daudz un dažādiem notikumiem un elementiem. Tāpēc es cenšos iemūžināt pēc iespējas vairāk notikumus, gan skaistus, gan smieklīgus. Cenšos noķert kādu omītes prieka asaru vai vienkārši smieklīgu momentu no jaunā pāra “ēverģēlībām”.

Un vienmēr atceros, ka jaunajam pārim vajag arī smukas bildītes ko ielikt rāmītī. Tāpēc ar acs kaktiņu cenšos noķert kādu vizuāli skaistu vietu kur nolikt jauno pāri un radīt to mazo bildīti ko ielikt rāmītī.

Daudz notikumi, daudz smiekli un prieki. Daudz skaistu bilžu ko ielikt albumā un ik pa laikam pašķirstīt un pakavēties atmiņās.